Ana Sayfa / Etkili Ritüeller / Tılsım çeşitleri nelerdir
Tılsım çeşitleri nelerdir

Tılsım çeşitleri nelerdir

Tılsım çeşitleri nelerdir ve bu işlemler hangi amaçlar için yapılır soruları ile sık sık karşılaşan medyumlar insanlara verdikleri bilgiler ile kısa zaman içinde insanların doğru adımlar atmalarını sağlayabilirler. Özel manevi enerjilerin kolay bir şekilde harekete geçmesi için yapılan tılsımlar bugüne kadar insanların birçok farklı amaçların ulaşabilmelerini sağlamıştır. Bu işlemler çok eski zamanlardan bu yana var olmayı başaran ve aynı zamanda çok ciddi sonuçların ortaya çıkmasını sağlamış önemli işlemlerdir.

Farklı teknikler ile harekete geçirilen bu enerjilerden sonra insanlar manevi korunma, aşık etme, mutlu olma, bağlama, evlilik veya kötülük gibi amaçlarına zorlanmadan ulaşabilirler. Önemli olan medyumların adımlarını doğru bir şekilde atmaları ve aynı zamanda en doğru teknikleri kullanmalarıdır. Çünkü hem bu işlemleri yapabilmek hem de harekete geçecek olan enerjileri doğru bir şekilde yönlendirebilmek sanıldığı kadar kolay değildir. Bunun için medyumların mutlaka gerekli deneyime sahip olmaları en önemli kuraldır.

Yeni doğan bebekler için tılsımlar

İnsanlar yeni doğan bebeklerini her anlamda korumak ve onların güvenliğini sağlamak istedikleri zaman manevi korunma işlemlerinden yardım alabilirler. Manevi korunma genince insanların akıllarına genellikle vefk veya muska gibi işlemler gelir. Ancak tılsımlar da bu konuda en çok kullanılan ve aynı zamanda medyumların da en çok önerdikleri seçenekler arasında yer alırlar. Yeni doğan bebekler için tılsımlar yaptırmak isteyen kişiler gerçek medyumlar ile iletişime geçerek kendilerinden gerekli bilgileri alabilirler.

Çok yaygın olarak yapılan bu işlemlerden sonra insanlar bebeklerini daha güvende olduklarını düşünebilirler. Genellikle muskalar gibi yazılar ile yapılan tılsımlar aynı zamanda medyumların okudukları özel sözler ile de yapılabilir. Bu tarz işlemler yapabilmek için bazı özel ritüeller de uygulanabilir. Deneyimli bir medyum kendisine gelen talepleri nasıl karşılayacağını çok iyi bildiği gibi aynı zamanda yaptığı işlemlerden de kolay bir şekilde sonuç alabilir.

Mutluluk için tılsımları

Mutlu olmak için ellerinden geleni yapan ancak bunu bir türlü başaramayan insanlar mutluluk için tılsımlar yapan medyumların kapılarını çalabilirler. Bu kişiler yaptıkları işlemler ile insanların her anlamda daha mutlu ve daha huzurlu kişiler olabilmelerine yardımcı olabilmelidirler. İnsanların mutlu olabilmelerini sağlamak için yapılan tılsımlar da o kişilerin kişisel bilgileri, güçlü etkileri olan özel sözler ve aynı zamanda bazı özel simgeler de kullanılabilir. Bazı medyumlar ise bu tarz işlemler de daha farklı teknikler kullanabilirler.

Örneğin tek başlarına kaldıkları bir ortamda yaktıkları mumlardan çıkan dumanlara okudukları özel sözler ile de bu işlemlerin sonuçlarını alacaklarını bilen birçok medyum gelen talepleri bu şekilde karşılamak isteyebilirler. Mutluluk için tılsımlar çok eski bir geçmişe sahip oldukları için araştırma yapan kişiler de genellikle bu bilgilere kolay bir şekilde ulaşarak hangi amaçla ne yapmaları gerektiğini kolay bir şekilde anlayabilirler.

Kötülük için tılsımlar

Tılsımlar yaptıran kişilerin amaçları her zaman iyi olmayabilir. Yani bu işlemler kötülük amacı ile de kullanılabilir. Doğal olarak bu tarz işlemler de kullanılan teknikler diğerlerinden farklı olabilir. Medyumlar bu tarz talepler aldıkları zaman kullandıkları tekniklerin kısa zaman içinde sonuç vermesi için günlük hayatta sık rastlanılmayan nesneler kullanabilirler. Kötülük için tılsımlar yapılacağı zaman hayvan bedenlerinden alınan beden parçaları, kan damlaları, kefenler veya daha birçok farklı malzeme kullanılabilir.

Tabi ki bu işlemlerden sonuç alabilmek için mutlaka doğru sözlerin doğru bir sistem ile okunması ve etki altına alınacak kişilerin isimlerinin de sürekli olarak anılması gerekir. Bu sayede beklenen sonuçlar kısa zaman içinde ortaya çıkar ve o kişilerin ciddi sorunlar yaşamaları sağlanabilir. Birçok medyum bu işlemleri yapabilirken aynı zamanda insanlara da fiziki olarak emek vermek zorunda bırakmazlar. Çok dikkatli bir şekilde yapılması gereken bu işlemlerin sonuçları da her zaman yakından takip edilmelidir. Çünkü bazı durumlar da kontrolden çıkan enerjiler insanların üzerinde istenenden çok daha şiddetli etkilerin oluşmasına neden olabilirler.

Aşk tılsımı

Aşık oldukları kişilerin kendilerine istedikleri gibi karşılık vermemesinden dolayı büyük üzüntüler yaşayan insanlar için çok önemli olan aşk tılsımı işlemleri kısa zaman içinde ortaya çıkardıkları etkiler ile medyumların da en çok talep aldıkları işlemlerden biridir. Basit ve insanları zorlamayacak teknikler ile yapılan bu işlemlerden sonra ortaya çıkan enerjiler ile istenen kişilerin düşünceleri kolay bir şekilde kontrol altına alınabilir ve bu da o kişilerin zarar görmemelerine neden olur.

Yapılan işlemlerde etki altına alınacak kişilerin resimerine veya kişisel eşyalarına özel sözler okuyan medyumlar aynı zamanda o kişilerin kişisel bilgilerini de tam olarak bilmelidirler. Bu işlemler bazı durumlar da birkaç sürebilir. Çünkü amaç istenen etkiler tam olarak ortaya çıkana kadar durumu takip etmek ve en doğru zamanda işlemleri tamamlamaktır. Bunu da ancak gerçek ve deneyimli bir medyum yapar. Bu sebeple aşk tılsımı ile sevdikleri kişileri kendilerine aşık etmek isteyenler mutlaka bu işin en güvenilir medyumları ile çalıştıklarından emin olmalıdırlar.

Bağlama tılsımı

Eşlerin veya sevgililerin birbirlerine daha sıkı bağlar ile bağlanabilmelerini sağlamak isteyen kişiler deneyimli medyumların kapılarını çalarak kendilerinden yardım almak isteyebilirler. Medyumlar ise bu kişilere yardımcı olabilmek için bağlama tılsımı gibi işlemleri kullanabilirler. Bu işlemler de eşine, sevgilisine veya ailelerine yeteri kadar ilgi göstermeyen kişilerin düşünceleri kolay bir şekilde kontrol altına alınarak kısa zaman içinde istenen şekilde hareket etmeleri sağlanabilir.

Bağlama tılsımı işlemlerin de öncelikle kişilerin resimleri, eşyaları veya kişisel bilgileri kullanılmalıdır. Medyumlar kimi zaman bir mum yakarak dumanına okudukları özel sözler ile kimi zaman ise ilgili kişiler hakkında hazırladıkları özel muskalar ile sonuç alabilirler. Tılsımlar yapabilen medyumlar genellikle bu işlemlerden en fazla 1 veya 2 hafta gibi süreler içinde sonuç alabilirler. Bu sorunu yaşayan birçok kişi olmasından dolayı medyumlar da bağlama tılsımlarını çok sık yaparlar.

Evlilik tılsımı

Birçok kişi evlilik hayalleri olmasına rağmen farklı sebeplerden dolayı bu amaçlarına ulaşmakta zorlanırlar. Özellikle partnerleri olan ve bu kişileri evlilik konusunda ikna etmekte zorlanan insanlar bu duurmu tersine çevirmek için evlilik tılsımı gibi işlemlerden yardım alabilirler. Aynı zamanda bu işlemleri kısmetleri kapalı olan ve evlilik yapma konusunda kendilerine uygun bir partner bulamayan kişiler de kullanabilirler. Medyumlar bu tarz talepler aldıkları zaman kişisel muskalar hazırlayarak sonuç alabilirler. Hazırlanan bu muskaların içinde o kişilerin isimleri, sevdikleri kişilerin isimleri, özel tılsımlı sözler, simgeler, esma-ül hüsna’lar ve aynı zamanda bazı özel ayetler de yer alabilir.

Hazırlanan bu muskaların üzerlerin de taşıyan insanlar bir süre sonra sevdikleri kişilerin kendilerine karşı büyük bir ilgi ve sevgi duymaya başladığını görebilirler. Bu tarz muskalar hazırlamak o kadar kolay olmadığı gibi aynı zamanda ne kadar zamanda sonuç vereceği de kesinlikle bilinemez. Bu sebeple evlilik hakkında tılsım yaptıran kişilerin mutlaka sabırlı bir şekilde beklemeleri gerekir. Daha önce birçok kişinin bu işlemler ile amaçlarına ulaşmış olması sebebi ile evlilik tılsımı en çok yapılan tılsım işlemlerinden biridir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!